Noteikumi un nosacījumi

Pārdošanas nosacījumi regulē tiesiskās attiecības, kas veidojas preces pirkšanas un pārdošanas laikā, starp interneta veikala termovela.lv klientu (turpmāk – Klients) un interneta veikala termovela.lv īpašnieku LLP Agency SIA (turpmāk – Termoveļas veikals).

 

 

Pārdošanas nosacījumi atbilst spēkā esošajiem Latvijas Republikas tiesību aktiem un nepieciešamības gadījumā (ja rodas strīds vai informācijas trūkuma dēļ), tiek papildināti.

 

 

Papildus vispārējiem nosacījumiem, attiecības starp Klientu un Termoveļas veikalu tiek regulētas balstoties uz godīgiem pirkšanas un pārdošanas principiem, papildus informāciju par preci, kā arī uz noteikumiem, kas aprakstīti sadaļā “Preces atgriešanas un apmaiņas nosacījumi”.

 

 

Termoveļas veikals patur tiesības mainīt iepriekš minētās instrukcijas un preču cenas vienpusējā kārtībā. Ja Klients noformēja pasūtījumu pirms veiktās izmaiņas stājās spēkā, tad uz viņu tās neattiecas, ja vien likums vai instrukcija, kas darbojās pasūtījuma iesniegšanas brīdī, to neparedz.

 

 

Noformējot pasūtījumu interneta veikalā termovela.lv un, nomaksājot priekšapmaksu, Klients atzīst, ka ir iepazinies ar pārdošanas nosacījumiem un tiem piekrīt.

 

 

Cenrādis

 

 

Interneta veikalā termovela.lv preču cenas ir norādītas eiro valūtā un neiekļauj piegādes cenu. Piegādes cena ir atkarīga no pasūtījuma noformēšanas laikā izvēlētā piegādes veida.

 

 

Visās preču cenās ir iekļauts 21% pievienotās vērtības nodoklis.

 

 

Piegāde

Veicot pasūtījumu un izvēloties piegādes veidu "Omniva pakomāts", nosūtīsim jūsu pasūtījumu uz izvēlēto pakomātu.

Kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai pakomātā, jūs saņemsiet īsziņu ar kodu no Omniva. Ievadot šo kodu konkrētajā Omniva terminālī, skapīša durvis atvērsies un sūtījumu varēs izņemt.

Piegāde uz Omniva pakomātu

 • Pirkumiem līdz 49,99 € piegādes maksa ir 2,50 € uz visiem Omniva pakomātiem.
 • Pirkumiem virs 49,99 € bezmaksas piegāde uz visiem Omniva pakomātiem.
 • PIegādes laiks ir 1-3 darba dienas.

Sīkāku informāciju par piegādes veidiem un cenām var atrast sadaļā “Piegāde”.

 

 

Pirkumu grozs un pasūtījuma noformēšana

 

 

Klienta pirkumu grozs tiek aktivizēts tajā brīdī, kad Klients nospiež uz pogu “Pievienot grozam”.

 

 

Preces pievienošana pirkuma grozam nenozīmē, ka Klients šo preci noteikti nopirks.

 

 

Klients var mainīt pirkuma grozā esošo preču skaitu, un, nepieciešamības gadījumā dzēst tajā esošās preces.

 

 

Grozā esošās preces ir pieejamas arī citiem klientiem, kamēr pasūtījums nav apstiprināts.

 

 

Lai noformētu pasūtījumu, Klientam jāieiet savā Grozā, kur parādās izvēlēto preču saraksts un piegādes informācija.

 

 

Pasūtījuma noformēšanas laikā Klients izvēlas sev piemērotāko piegādes veidu. Ir svarīgi pareizi norādīt kontaktinformāciju, lai novērstu iespējamos kavējumus, pārpratumus un papildus izmaksas preču piegādes laikā.

 

 

Pasūtījums tiek uzskatīts par apstiprinātu, ja prece ar kādu no pieejamajām maksājumu metodēm.

 

 

Prece tiek nosūtīta Klientam, kad visa nepieciešamā naudas summa pilnā apmērā tiek saņemta LLP Agency SIA norēķinu kontā.

 

 

Pasūtījumu var atcelt rakstot mums uz e-pastu info@termovela.lv, norādot, ka vēlas atcelt pasūtījumu.

 

 

 

Pasūtījuma apmaksa

 

 

Veicot pirkumu mūsu e-veikalā vari norēķināties ar savu internetbanku, ar kredītkarti vai ar pārskaitījumu.

Maksājumus mūsu e-veikalā nodrošina bankas Citadele izstrādāts norēķinu risinājums - Klix.

Klix sniedz iespēju norēķināties ar karti vai veikt tiešo bankas maksājumu no jūsu bankas konta. Klix nodrošina drošus maksājumus, kas nenodod tirgotājam maksātāja datus.

Maksājums ar kredītkarti

 • Ir iespēja norēķināties ar VISA un Mastercard kartēm.
 • Klix karšu norēķinu sistēma ir atbilstoša nozares datu drošības standartu PCI DSS prasībām

Maksājums izmantojot internetbanku

 • Jums ir iespēja apmaksāt pasūtījumu izmantojot savu internetbanku.
 • Izvēloties šo apmaksas veidu, varat savu pasūtījumu apmaksāt uzreiz!
 • Pasūtījuma apstiprināšanas brīdī tiksiet novirzīts uz pakalpojuma sniedzēju drošo maksājumu lapu Klix
 • Akceptējam maksājumus izmantojot šādas internetbankas: Swedbank, Luminor, Citadele, SEB un citām bankām
 • Klix ir drošs bankas maksājumu ierosinātājs, kas nodrošina pakalpojumu saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu Payment services (PSD 1) - Directive 2007/64/EC

Maksājums ar bankas pārskaitījumu

 • Izvēloties maksājuma veidu Bankas pārskaitījums Jums ir jāspiež "Apstiprināt pasūtījumu".
 • Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs Jums nosūtīsim rēķinu, kura apmaksu varēsiet veikt izmantojot savu internetbanku.
 • Rēķinu uz norādītajiem rekvizītiem jāapmaksā 24h laikā

Pasūtījuma apstiprinājums satur sekojošu informāciju: pasūtītā prece, Klienta kontaktinformācija, pasūtīja saņemšanas vieta un LLP Agency SIA uzņēmuma dati.

 

 

Atgriešanas noteikumi

Visi produkti ko mēs pārstāvam un piedāvājam ir no oficiāliem ražotājiem un pārstāvjiem. Visām pie mums pieejamajām precēm ir vismaz 2 gadu garantija.

Atteikšanās no pirkuma

 • Ja prece Jums neder vai neatbilst Jūsu prasībām, Jums ir tiesības atgriezt vai nomainīt preci pret citu izmēru vai modeli 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža.
 • Lai atgrieztu vai nomainītu preci, ir nepieciešams aizpildīt atgriešanas veidlapu, kas tiek pievienota sūtījumam, un nosūtīt sūtījumu izmantojot Omniva pakomātu vai Omniva kurjera pakalpojumu.

Preces apmaiņa, atgriešana, naudas atgriešana

Pasūtīto preci var atgriezt 14 dienu laikā bezmaksas, izmantojot Omniva pakomātu vai Omniva kurjera servisu. Bezmaksas preces atgriešanai izvēlaties tādu atgriešanas veidu, kādu bijāt izvēlējies preces piegādes veidu veicot pasūtījumu.

Informācija kā atgriezt preci:

 • Atgriežot pasūtījumu ar Omniva pakomāta starpniecību, izmantojiet kodu, kurš tika Jums nosūtīts īsziņā no Omniva, par sūtījuma piegādi pakomātā.
 • Atgriežot pasūtījumu ar Omniva kurjeru starpniecību, lūdzam zvanīt Omniva klientu servisam pa tālruni +371 27042424 un pieteikt, ka vēlaties atgriezt preci LLP Agency SIA www.termovela.lv veikalam
 • Atgriezt preci jūs varat arī to sūtot uz uzņēmuma adresi Ieriķu iela 37, Rīga, par to informējot mūs arī e-pastā info@termovela.lv

Atgriežot preci ņem vērā:.

 • Atgrieztā prece nedrīkst būt lietota, tai jābūt ar visām etiķetēm un oriģinālā iepakojumā. Precei jābūt iepakotai tā, lai tā netiktu bojāta. Preces oriģinālajai kastei jābūt iepakotai plastmasas maisiņā. Ievēro! Uz oriģinālā iepakojuma kastes, kura nav iepakota plastmasas maisiņā, atgriešanas adresi līmēt nedrīkst.
 • Garantijas gadījumā mēs jums nosūtīsim jaunu preci vai atgriezīsim naudu
 • Sūtījuma apstrāde un preces apmaiņa var aizņemt līdz 7 darba dienām no tās nonākšanas mūsu noliktavā.
 • Pirmā preces apmaiņa, izmantojot Omniva pakomātus un Omniva kurjera pakalpojumu, klientiem ir bez maksas. Sākot ar otro apmaiņu, sūtīšanas izmaksas sedz klients.
 • Nauda par atgriezto preci tiek atgriezta uz to pašu kontu, no kura tikai veikts maksājums, pie pirmās iespējas, taču ne vēlāk kā 14 dienu laikā kopš preces atpakaļ saņemšanas. Nauda par piegādes izmaksām netiek atgriezta.

 

 

 

Atbildība un neparedzēti apstākļi

 

 

LLP Agency SIA ir atbildīgs Klienta priekšā par zaudējumiem, kas radušies pārkāpjot dotās instrukcijas noteikumus, tādos gadījumos un apmērā, kādos tas noradīts spēkā esošajos Latvijas Republikas tiesību aktos.

Pircējs ir atbildīgs interneta veikala termovela.lv priekšā par zaudējumiem, kas radušies pārkāpjot dotās instrukcijas noteikumus, tādos gadījumos un apmērā, kādos tas noradīts spēkā esošajos Latvijas Republikas tiesību aktos.

Neviena no pusēm nav atbildīga par otru pusi, un otrās puses darbības nevar uzskatīt par dotās instrukcijas pārkāpumu attiecībā uz jebkuru pienākumu pildīšanas kavējumu vai to neizpildīšanu, ja kavējuma vai pienākumu neizpildīšanas iemesls nav kontrolējams (neparedzēti apstākļi).

Pārdevējs neatmaksā morālo kaitējumu, kurš radies sakarā ar piegādes laika, cenu un citu noteikumu izmaiņām, kas aprakstītas dotajā sadaļā. 

 

 

Pārējie nosacījumi

 

 

Termoveļas veikals izmanto Klienta personīgo informāciju tikai lai noformētu pasūtījumu. Termoveļas veikals neizplata doto informāciju trešajām personām, izņemot partnerus, kuri nodrošina preces piegādi Klientam, kā arī likumā noteiktajos gadījumos. Termoveļas veikals patur tiesības izmantot Klienta personīgo informāciju ziņu un reklāmas nosūtīšanai.

 

 

Gadījumā, ja rodas šajā instrukcijā neaprakstītās situācijas, Klients un Termoveļas veikals rīkojas atbilstoši spēkā esošajiem likumiem un tiesību aktiem, kuri reglamentē abu pušu attiecības.

 

 

Nesaprašanās un strīdi par šajā instrukcijā minēto noteikumu īstenošanu pirmām kārtām tiek noregulēti pārrunu ceļā. Ja strīdus, kas radās ar Līgumu saistītiem noteikumiem, nav iespējams atrisināt sarunu ceļā, gan Klients, gan Termoveļas veikals savu tiesību aizsardzībai var vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai tiesā.

 

 

Visiem patērētājiem visā Eiropas Savienībā ir atvērta jauna elektroniskā vide, ar kuras palīdzību Jūs varat atrisināt sūdzības ar e-komersantiem. Vide atvieglo gan iekšzemes, gan pārrobežu darījumus, kas saistīti ar strīdu izšķiršanu. Vides nosaukums ODR - platforma (Online Dispute Resolution jeb tiešsaistes strīdu izšķiršana) kā arī brīva pieeja pie http://ec.europa.eu/odr.

 

 

 

 

 

Autortiesības

 

 

Visas interneta veikalā ievietotās fotogrāfijas un teksti ir aizsargāti ar autortiesībām, un to patvaļīgā kopēšana vai printēšana saskaņā ar Autortiesību likumu, ir aizliegta.

 

 

Uzņēmuma rekvizīti

 • LLP Agency SIA
 • Reģ. nr.: 40203423745
 • Juridiskā adrese: Ieriķu iela 37, Rīga